Diş hekimliğinin en yeni ve en önemli dallarından biri olan implanttır. Günümüzde diş sektöründe diş sorunları ile ilgili en sağlıklı ve etkin tedavi seçeneği olarak implant tedavisi kabul edilmektedir. Ancak implant tedavisinde hastaların kafası biraz karışmış durumda. Bu durumun nedeni ise implantların markaları.

İmplant markaları arasında, İsveç malı implant, Alman malı implant, Amerikan malı implant, İsrail malı implant ve yerli malı implant gibi birçok implant markası yer almaktadır. İşte hastaların kafasıda burada karışmaktadır. İşte bu noktada sorulan sorulardan bazıları şunlardır:

– Peki bu implantlar arasından hangisini tercih etmeliyiz?
– En iyi implant markası hangisidir?
– Neden bu kadar çok implant markası var?

Bu sorulara geçmeden önce de belirtmemiz gereken önemli bir nokta vardır. Unutmayalım ki bütün implantlar en nihayetinde titanium alaşımlı vidalardır. İmplant markasından çok daha önemli olan konu ise, implantı yapan klinik, uzman hekim ve kullanılan ekipmanların kalitesidir.

Şimdi soruların cevaplarına başlayalım…

Hangi İmplant Markasını Seçmeliyiz?

İmplant tercihi aslında birazda hekimin ve kliniğin seçimidir. Bunun neden diyoruz derseniz; hekimin tecrübesi ve klinikte kullanılan ekipmanlar implantın kalitesini artırmaktadır.

En İyi İmplant Markası Hangisidir?

İsveç malı implantlar en çok güvenilen implantlar sıralamasında en başta gelen implantlardır. Ancak Alman malı implantlar ve Amerikan malı implantlar da oldukça başarılı implantlar sınıfında yer almaktadır.

Neden Bu Kadar Çok İmplant Markası Var?

Bu kadar çok implant markasının var olması, bu markaların bölgesel olarak distribütör ülke olmasından kaynaklanmaktadır. İsveç malı implant, Amerikan malı implant, Alman malı implant ve yerli implantlar bölgesel olarak öne çıkmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir.

Aslında tüm bu soruların tek cevabı var o da kliniğin ve hekimlerinin tecrübesidir. İmplant Sanatı diş kliniği olarak size implant markalarını uzman hekimlerimiz vasıtasıyla sunmakta ve sizi mutlu bir gülüşle tanıştırmak için buradayız.

İmplant konusunda sormak istediğiniz tüm sorularınızı İmplant Sanatı kliniğimizi arayarak sorabilir, uzman hekimlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın! Güzel bir gülüş için önce diş sağlığı…