implant sanatiKadıköyden İmplant Sanatı Diş Kliniğine Nasıl Gelirim?

Kadıköyden M4 metrosuna binerek Ünalan istasyonuna varıyoruz. Metrobüs durağına ulaşıyoruz, oradan 34AS ile Mecidiyeköy durağında iniyoruz. Mecidiyeköyden M2 metrosunu kullanarak Osmanbey istasyonunda iniyoruz. Atatürk müzesi yönünde 150 metre ilerledikten sonra sol tarafta bulunan Akbank binasının 5.katındayız.

Beşiktaş’tan İmplant Sanatı Diş Kliniğine Nasıl Gelirim?

Bulunduğunuz konumdan Beşiktaş Meydanına veya Beşiktaş iskelesine yürüdükten sonra Mecidiyeköy-Beşiktaş otobüsü olan 30M araçlarına biniyoruz. 8-9 durak sonra Osmanbey durağında iniyoruz. Atatürk müzesi yönünde 100 metre ilerledikten sonra sol tarafta bulunan Akbank binasının 5.katındayız.

Eminönü’nden İmplant Sanatı Diş Kliniğine Nasıl Gelirim?

Eminönü’nde bulunan Haliç metro istasyonundan M2 hatlı metrosunda Hacıosman yönüne doğru giden metroya biniyoruz. 4 durak sonra Osmanbey metrosunda iniyoruz. Atatürk müzesi yönünde 150 metre ilerledikten sonra sol tarafta bulunan Akbank binasının 5.katındayız.

Beylikdüzü’nden İmplant Sanatı Diş Kliniğine Nasıl Gelirim?

Beylikdüzü metrobüs durağından 34BZ hatlı metrobüslere binerek, Mecidiyeköy durağında iniyoruz. Oradan Mecidiyeköy metro istasyonuna giderek, Yenikapı yönüne giden M2 hatlı metroya biniyoruz ve Osmanbey istasyonunda iniyoruz. Atatürk müzesi yönünde 150 metre ilerledikten sonra sol tarafta bulunan Akbank binasının 5.katındayız.

Tüm Metrobüs Güzergahlarından İmplant Sanatı Diş Kliniğine Nasıl Gelirim?

Konumunuza en yakın metrobüs durağından 34BZ hatlı metrobüslere binerek, Mecidiyeköy durağında iniyoruz. Oradan Mecidiyeköy metro istasyonuna giderek, Yenikapı yönüne giden M2 hatlı metroya biniyoruz ve Osmanbey istasyonunda iniyoruz. Atatürk müzesi yönünde 150 metre ilerledikten sonra sol tarafta bulunan Akbank binasının 5.katındayız.

Osmanbey metrosundan caddeye çıktığınızda yön bulmanıza yarayacak bağlantı linki için tıklayınız.