Her zaman beyaz, daha parlak, güzel bir gülüşe sahip olmayı hayal ediyorsanız, Porselen Lamina diş kaplamaları sizin için en ideal çözüm olabilir. Birçok açıdan avantaja sahip Porselen Lamina uygulaması, son yıllarda en çok tercih edilen diş uygulamalarından biridir. Bu yazımızda sizler için Lamina ve Lamina diş fiyatlarından bahsedeceğiz.

Diş sektöründe, her uygulamada olduğu gibi Porselen Lamina uygulamasında da fiyatlar değişiklik göstermekte. Fiyatların neye göre belirlendiği ise son zamanlarda herkes için merak konusu. Lamina diş fiyatlarına değinmeden önce Porselen Lamina uygulaması nedir, kısaca bundan bahsedelim:

Porselen Lamina, diş görünümünü iyileştirmek isteyen kişiler için dişlerin ön yüzüne yapıştırılan, kimsenin fark edemeyeceği derecede incelikte, son derece sağlam, özel yapım bir kaplamadır.

Lamina Diş Fiyatları

Dünyada diş sektöründe önde gelen ülkelerden olan Türkiye ve merkezi sayılabilecek İstanbul’da Lamina diş fiyatları da birkaç etkene bağlı olarak değişiklik göstermekte. Bu etkenler;

– Uzun ömürlü olması için Lamina kaplamasının kalitesi
– Ölçü alımlarındaki hassaslık
– Porselen Lamina sağlamlığı
– Lamina kaplamalar için kullanılan teknolojik aletlerin modernliği
– Kişiye özel kaplama hassaslığı için diş hekiminin tecrübesi

gibi maddeler, Lamina diş fiyatlarını etkileyen temel unsurlar olarak yer alır. Lamina diş uygulaması yapmak isteyen kişilerin her bir etken konusunda olabildiğince dikkatli ve seçici olması gerekmektedir. Çünkü iyi bir diş hekiminin uygulayacağı Lamina kaplaması sağlığınız ve estetik diş görünümünüz için şüphesiz bir fark yaratabilir.

Lamina Diş Hangi Durumlarda Tercih Edilir

– Diş görünümünü iyileştirmede,
– Diş rengini beğenmeyen, kalıcı beyazlık isteyen kişilerde,
– Diş çürümesi yaşayan kişilerde,
– Diş arası boşluklarının kapatılmasında,
– Küçük şekillendirmeler gerektiren, çatlamış veya çarpık dişlerde,
– Eski yapısını kaybetmiş dolgularda

Porselen Lamina Kaplama Ne Kadar Dayanır?

Porselen Lamina kaplamaların ömürleri birkaç faktöre bağlıdır. İmplant Sanatı gibi yetenekli diş hekimleri, planlamalarını ve çalışmalarını titizlikle yürütmeli ve yine aynı titizlikle uygulamaya dökmelidir.

Porselen Lamina, doğru ve kaliteli malzemenin seçilmesi, yapıştırma sistemi ve sementasyon yöntemleri gibi birkaç faktöre bağlı olarak ortalama 5 ile 10 yıl arası veya daha fazla dayanabilir. Elbette bu dayanma süresine hastaların düzenli diş bakımı tercihleri de etki eder.

En İyi Çözüm En İyi Fiyat

Lamina diş uygulamasını, iyi bir hekim tarafından gerçekleştirildiği takdirde uzun yıllar problemsiz ve estetik açıdan güzel bir görünümle kullanabilirsiniz.

Diş sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyor, bu konuda daha fazla detay almak istiyor ve porselen lamina kaplamasının sizin için en iyi tercih olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak İmplant Sanatı kliniğimizdeki uzman hekimlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Size özel en iyi çözüm hakkında bilgi almak için TIKLAYINIZ!

Hemen arayın : 0 (546) 456 90 91