Mükemmel bir gülüş herkesin hayalidir. Gülüş estetiğinin ilk ve en önemli maddesi ise düzgün ve dikkat çekici dişlerdir. Dişlerimiz sadece yemek yememize yardımcı olmanın yanı sıra karşımızdakini gülüşümüzle etkilememiz için de çok büyük rol oynamaktadır. Yani gülüş estetiği olan kişiler, karşısındakini etkileme de diğer kişilere göre bir sıfır önde başlamaktadır.

Günümüzde diş sektörü geçirdiği dönüşümle birlikte en çok gelişim kaydeden sektörlerin başında gelmektedir. Eskiden sadece ağız sağlığı olarak görülen diş sektörü, şimdilerde ise estetik görünümün en önemli ana maddesi olarak görülmektedir. Dişlerde bulunan şekil bozuklukları, kırılmalar, lekelenmeler ya da sararma, kararma gibi sorunlar gündelik hayatta kişileri olumsuz yönde etkilemektedir. Klinik olarak yapılan araştırmalara göre, diş yapısına ve gülüşüne güvenen kişilerin, diğer kişilere göre çok daha mutlu ve başarılı olduğu görülmüştür.

Gülüş Estetiğinde Önem Verilen Kriterler

Gülüş estetiği konusunda uzman hekimlerimizin önem verdiği bazı kriteler vardır. Bu kriterler gülüş estetiğinin olmazsa olmazıdır. Şöyle ki gülüş estetiği için öncelikle dişler, diş etlerinin çene ile uyumu ve çene ile yüzün orantısıdır. Gülüş estetiği ile kişinin yüzünde uyumlu, doğal ve estetik bir gülüş elde etmek mümkündür.

Uzman Hekimlerimizden Gülüş Estetiği

Dünyaca ünlü yıldızların günümüzde sıklıkla kullandığı gülüş estetiği tedavisini, İmplant Sanatı olarak, uzman hekimlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla gerçekleştirmekte ve siz değerli misafirlerimizi doğal bir gülüş estetiğine kavuşturmaktayız.

Unutmayın! Güzel bir gülüş için önce diş sağlığı…