implant tedavisiİmplant tedavisi, çeşitli sebeplerle dişini kaybetmiş hastalara uygulanan protez diş tedavisidir. Günümüz teknolojisi ile diş tedavilerinde alınabilecek en uzun süreli tedavi yöntemlerinden bir tanesi implant tedavisidir.

İmplant tedavisi uzman hekimler tarafından yapıldığında, uygulama esnasında hiçbir problem ile karşılaşmamak yüksek ihtimaldir. Hastaların implant tedavisini tercih etmelerindeki temel sebep, kısa süreli uygulama teknikleri ile erken sonuçlar alınabilmesidir. Bu sebepten dolayı hem hasta, hemde diş doktorları implant uygulamasını tercih edebilmektedir.

Günümüzde implant uygulamalarında daha başarılı sonuçlar alabilmek için hekimlerin tecrübeli olmasının çok önemi vardır. Tecrübe kazanmanın en önemli yollarından bir tanesi ile daha fazla uygulama yapmaktan geçmektedir.

Şişli İmplant Kliniği

Kliniğimizde yerli ve yabancı olmak üzere, en kaliteli implant malzemeleri ile bir çok hastaya implant tedavisi uygulaması yapılmaktadır. Yaptığımız tedavi yöntemlerini sosyal medya hesaplarımız üzerinden inceleyebilir. Whatsapp hattımız üzerinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.