Bembeyaz dişlere sahip olmak herkesin hakkıdır. Kaldı ki artık gelişen teknoloji sayesinde bembeyaz dişlere sahip olmak porselen lamina tedavisi ile hayal olmaktan çıktı.

Kişisel olarak beyaz dişlere sahip olan kişiler, her zaman çok daha fazla özgüvenli ve başarılı olmuştur. Bunun en büyük sebebi ise dişlerinin beyaz olmasından dolayı özgürce gülme ve estetik bir gülüşe sahip olmaktır. Her dönem karşınıza gıpta edeceğiniz kişiler çıkabilir. Neden bunu diyoruz; Çünkü bazı insanların dişleri gerçekten göz alıcı ve dikkat çekicidir. Peki bu noktada şimdi size soruyoruz. Neden sizin dişleriniz de bembeyaz olmasın.

Porselen Lamina ile Ömür Boyu Beyazlık

Porselen Lamina tedavisi ile, artık bembeyaz dişlere sahip olmak hayal olmaktan çıktı. Kalıcı diş beyazlatma yöntemi olan porselen lamina yöntemi ile sizde çevrenize özgüvenli ve oldukça dikkat çekici gülüşler atabileceksiniz.

İmplant Sanatı ile Bembeyaz Dişler

İstanbul Şişli’de bulunan İmplant Sanatı kliniğimizde porselen lamina tedavisi ile bembeyaz dişler size bekliyor. Porselen lamina işlemi ile ömür boyu bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Porselen lamina tedavisi için ilk defa gelen kişilerden ölçü alınır ve 1 hafta sonrada dişleri yapıştırılır.

Çevrenizde olan birçok kişi diş beyazlatma işlemi olan, porselen lamina uygulaması yaptırmaktadır. Kliniğimizde bulunan uzman hekimlerimiz ve estetik diş hekimlerimiz tarafından uygulanan bu tedavi ile günün her saati güzel gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Unutmayın! Güzel bir gülüş için önce diş sağlığı…